ПРО МЕНЕ

Грись Антоніна Михайлівна
Доктор психологічних наук, професор

Контакти:

Сфера наукових інтересів стосується вивчення психологічних механізмів функціонування Образу Я клієнта та його взаємозв’язків із захисними механізмами, цінностями, установками, типами характеру та поведінкою. У процесі психотерапії вивчаємо можливості його трансформації та розвитку. Внутрішній світ травмованої особистості та реконструкція травматичного досвіду, можливості посттравматичного зростання. Глибинна психологія, робота з образами, символами, метафорами.

У практиці психологічної допомоги використовується асоціативний підхід в рамках якого розроблено авторську модель роботи з клієнтом “Терапевтична мішень” в процесі якої здійснюється інтеграція свідомого та несвідомого рівнів організації психічного життя клієнта. Процес наближення до повної інтеграції реалізується через злиття серії малих циклів роботи з конкретними мішенями психотерапевтичного впливу: психологічною травмою, емоціями, цінностями, поведінкою та ін. Перехід від одного циклу до іншого характеризується змінами в інтерпретації конкретних психічних змістів, що виконує трансцендентну функцію, яка активізує процес переходу від одного психічного стану до іншого, більш усвідомлюваного, що і виступає основним механізмом психологічної допомоги. Саме на цьому рівні відбувається перехід від несвідомого до “Я”, яке починає виконувати керівну роль у детермінації поведінки клієнта.

Приватна практика – очно і по скайпу індивідуальні консультації, навчальні програми, групова психотерапія, семінари, тренінги. Для бійців АТО індивідуальні консультації та участь у тренінгових програмах – безкоштовно.

Авторська Техніка роботи з клієнтом

Будь-яке використання матеріалів сайту дозволяється лише із зазначенням авторства (Автор: Антоніна Грись) та активним посиланням на сайт ( www.antoninagris.com.ua )